انتشار مجموعه برنامه «روایت کربلا» از عماریار

مجموعه برنامه «روایت کربلا» به مناسبت فرارسیدن ایام محرم، در دهه نخست این ماه از طریق «عماریار» منتشر می‌شود.

به گزارش «عماریار»، مجموعه برنامه «روایت کربلا» در پنج قسمت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای ویژه کودکان و نوجوانان به مناسبت فرارسیدن ایام محرم، هر دو روز یک بار در دهه نخست این ماه از طریق «عماریار» منتشر می‌شود.

این برنامه کودک و نوجوان، که در «عماریار» تهیه شده روایتی است از وقایع حرکت کاروان امام حسین (ع) به سمت کربلا و واقعه عاشورا که در قالب پرده خوانی مناسب کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود. این کار به صورت روایت، قصه گویی، تصویرسازی متحرک و نقالی بوده و توسط زینب ایمان طلب، نویسنده و فعال حوزه کودک انجام شده است.

مجموعه برنامه «روایت کربلا» در پنج قسمت تهیه و تولید شده که در دهه اول ماه محرم هرروز یک قسمت آن منتشر می‌شود. این پنج قسمت شامل، داستان مسلم: سرباز تنهای امام، داستان حر: انتخابی به سوی بهشت، داستان امام حسین: چراغ همیشه روشن، داستان حضرت زینب: زنی به استواری کوه و داستان ام البنین: مادر شجاعت و ادب است.

مخاطبان و علاقه‌مندان می‌توانند برای دانلود و تماشای این آثار جذاب مسجدی، به سایت «عماریار» به نشانی Ammaryar.ir  مراجعه کنند.

«عماریار»، مرجع عرضه تولیدات صوتی و تصویری جبهه فرهنگی انقلاب است که با شعار «با خانواده فیلم ببینید»، درصدد انتشار و عرضه محتوای سالم از فیلم‌های مستند در وهله اول و فیلم‌های سینمایی و پویانمایی، فیلم‌های کوتاه و نماهنگ از تولیدات داخل و خارج کشور در وهله دوم است.