اعلام نامزدهای بخش «برنامه تلویزیونی» یازدهمین جشنواره عمار

دبیرخانه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار نامزدهای کسب جایزه در بخش مسابقه «برنامه تلویزیونی» را اعلام کرد. برگزیدگان این بخش، امشب در ویژه‌برنامه تلویزیونی جشنواره، معرفی و تقدیر می‌شوند.

به گزارش «عمارفیلم»، دبیرخانه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار نامزدهای کسب جایزه در بخش مسابقه «برنامه تلویزیونی» را اعلام کرد. برگزیدگان این بخش، امشب در ویژه‌برنامه تلویزیونی جشنواره، معرفی و تقدیر می‌شوند.

بنابرین گزارش، هیئت داوران این بخش متشکل از خانم فریده فرخی نژاد و آقایان رضا زاده‌محمدی و محمدعلی صائب در بخش «برنامه تلویزیونی ترکیبی»، آثار «قرن ۱۴» به تهیه‌کنندگی علیرضا خوشکام، «مهمات» به تهیه‌کنندگی سیداحمد موسویان، «ملت شهر» به تهیه‌کنندگی مجتبی احسانی، «رخداد» به تهیه‌کنندگی امیرعلی آزادی و ناصر آراسته، «ملازمان حرم» به تهیه‌کنندگی محسن اردستانی رستمی، «کی میاد ستاره چینی» به تهیه‌کنندگی آزاده رجبی، «پایش» به تهیه‌کنندگی الهام پیرهادی و «سرچشمه» به تهیه‌کنندگی امیرعلی آزادی را به عنوان نامزدهای این بخش معرفی کردند.

همچنین داوران در بخش‌ «تلویزیون اینترنتی»، آثار «کارآگاه شهر»(قسمت ساخت و باخت) به تهیه‌کنندگی هادی ذالکی، «دی بی سی فارسی» به تهیه‌کنندگی رضا حاتمی‌وفا، «نصر تی وی» ( قسمت از ایروان تا بهشت) به تهیه‌کنندگی محسن اردستانی رستمی، «شهرداد»(مجموعه بانک خوب) به تهیه‌کنندگی میلاد گودرزی، «شهرآرا» (مجموعه سیستان‌وبلوچستان) به تهیه‌کنندگی حامد هادیان، «گروه طه»(واردات) به تهیه‌کنندگی هادی پرتوی‌نیا و «اخبار مدرسه‌» به تهیه کنندگی ایمان قنبری نیز به عنوان اثر نامزد در بخش «قاب اول» تلویزیون اینترنتی را آثار نامزد کسب جایزه در این بخش جشنواره اعلام کردند.

بنابرین گزارش در بخش «کلیپ، آیتم و موشن گرافیک» نیز آثار «از کوخ تا کاخ» به کارگردانی امیرعباس کنعانی، مستند «طنز دی بی سی فارسی» به کارگردانی مصطفی صاحبی، «دیپلماسی ورزشی» به کارگردانی حمیدرضا غلام‌زاده، «ماجرای ناباروری» به کارگردانی علی کوثری، «موشن گرافیک سند۲۰۳۰» به کارگردانی امیر اسماعیلی، «تربت»(بچه بسیجی آرپی جی زن) به کارگردانی مصطفی موسی پسندی، «من قالیچه سلیمانم» به کارگردانی محمدرضا امامقلی و «نای نفس» به کارگردانی حامد سلطانی به عنوان نامزدهای این بخش معرفی شدند.

همچنین داوران جشنواره در بخش «گزارش خبری» آثار «بدهی‌های تمام نشدنی» به کارگردانی صابر چهری، «دست‌های پینه بسته» به کارگردانی کاظم دهقانی اشکذری، «روستای بلاتکلیف» به کارگردانی طاهره رئیس جعفری مطلق، «تحقیقی فراتر از عسل» به کارگردانی پریسا پانیاز و «کوی آسمانی» به کارگردانی شیما کرمیانی را کاندیداهای کسب جایزه عنوان کردند.

گفتنی است، با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا، براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، از ۱۱ تا ۱۹ دی‌ماه، آثار منتخب جشنواره از طریق سایت عماریار به نشانی Ammaryar.ir به نمایش درمی‌آیند. تماشای این آثار که به مدت ۲۴ ساعت در سایت، نمایش داده می‌شود، بدون هزینه حق اشتراک و رایگان است و اینترنت مصرفی هم برای مخاطبان نیم‌بها حساب می‌شود.

ویژه برنامه تلویزیونی یازدهمین جشنواره عمار نیز در ایام برگزاری آن، هر شب ساعت ۲۱ از شبکه افق به روی آنتن می‌رود.