اعلام جایزه مردمی «نفس هایی از جنس ش.م.ر» در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، خانواده های جانبازان شیمیایی استان مازندران، جایزه مردمی «نفس هایی از جنس ش.م.ر» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «جانبازان» اعلام کردند.

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، جمعی از خانواده های جانبازان شیمیایی استان مازندران، جایزه‌ای با عنوان جایزه مردمی «نفس هایی از جنس ش.م.ر» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «جانبازان» اعلام کردند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… ازجمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

دبیرخانه جشنواره عمار تا تاریخ ۲۰ آذر ۹۷ از فراخوان‌های جدید استقبال می‌کند و فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی جشنواره مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                      جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید 

                                                                   ثبت فراخوان مردمی