اعلام جایزه مردمی «شهید علی دوامی» در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، بسیج بانوان استان مازندران، جایزه‌ای با عنوان جایزه «شهید علی دوامی» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «اسوه های صبر و وفاداری» اعلام کرد.

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، بسیج بانوان استان مازندران، جایزه‌ای با عنوان جایزه «شهید علی دوامی» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «اسوه های صبر و وفاداری» اعلام کرد.

سردار شهید علی دوامی معروف به شهید راز ۲۱ شهیدی بوده که مادرش در سن ۲۱ سالگی در ۲۱ ماه مبارک رمضان ۴۶ او را به دنیا آورد و این شهید والامقام ۱۹ سال بعد در ۲۱ رمضان سال ۱۳۶۷ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                        جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                  ثبت فراخوان مردمی