اعلام جایزه مردمی «شهید حجت الاسلام ابوتراب عاشوری» در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، محمد کریم کریمی مربی پرورشی روستای درودگاه استان بوشهر، جایزه «شهید حجت الاسلام ابوتراب عاشوری» را برای بهترین اثر با موضوع «مسجد محور فعالیت های فرهنگی»

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، محمد کریم کریمی مربی پرورشی روستای درودگاه استان بوشهر، جایزه «شهید حجت الاسلام ابوتراب عاشوری» را برای بهترین اثر با موضوع «مسجد محور فعالیت های فرهنگی» اعلام کرد.

شهید حجت الاسلام ابوتراب عاشوری پرچم‌دار انقلاب اسلامی و مبارزه با طاغوت در استان بوشهر بود که مبارزات سیاسی خود را از سال ۱۳۴۱ همزمان با نهضت اسلامی آغاز کرد و در ۱۳ آذرماه سال ۱۳۵۷ مصادف با سوم «محرم الحرام»، عوامل رژیم پهلوی با شلیک ۶ گلوله به سینه‌اش، وی را به شهادت رساندند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                        جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                 ثبت فراخوان مردمی