اعلام جایزه دشت آدمخوار در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های مردمی جشنواره مردمی فیلم عمار، محمود بارانی قهرمان مستند «دشت آدمخوار» فراخوان جایزه دشت آدمخوار را برای بهترین اثر با موضوع «جنگ اقتصادی» اعلام کرد.

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های مردمی جشنواره مردمی فیلم عمار، محمود بارانی قهرمان مستند «دشت آدمخوار» فراخوان جایزه دشت آدمخوار را برای بهترین اثر با موضوع «جنگ اقتصادی» اعلام کرد.

گفتنی است دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

لازم به ذکر است دبیرخانه جشنواره عمار تا تاریخ ۲۰ آذر ۹۷ از فراخوان‌های جدید استقبال می‌کند. فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی جشنواره مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

همچنین در بخش رقابتی جشنواره، علاقه‌مندان تا ۵ آذر ماه فرصت دارند آثار خود در سایت AmmarFilm.ir ثبت و تا ۱۰ آذر ماه تحویل دبیرخانه این جشنواره دهند. نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در سینما فلسطین تهران برگزار می‌شود.

                                                           جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                 ثبت فراخوان مردمی