اختتامیه جشنواره عمار به یاد حاج نادر و بزرگداشت شورجه

پاسداشت ویژه اختتامیه این دوره جشنواره به «مرحوم حاج نادر طالب‌زاده» اختصاص می‌یابد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، پاسداشت ویژه اختتامیه سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار این دوره جشنواره به مرحوم نادر طالب‌زاده اختصاص می‌یابد.

جشنواره عمار مفتخر است یاد و خاطره‌ی علمدار جبهه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی، نادر طالب‌زاده، چهره‌ی بین‌المللی برجسته‌ و والامقامی که فرهیختگان ضد سلطه‌ی سراسر جهان را در کنفرانس‌های افق نو با یکدیگر متحد و هم‌پیمان ساخت و شاگردان انبوهی را در عرصه هنر و رسانه پرورد و نسل تازه‌ای از آوینی‌ها را تقدیم انقلاب اسلامی کرد پاس بدارد.

پاسداشت جمال شورجه در جشنواره سیزدهم عمار

سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار از جمال شورجه کارگردان نامی انقلاب و دفاع مقدس در پاسداشت ویژه دومِ خود تجلیل خواهد کرد.

پاسداشت ویژه دومِ سیزدهمین جشنواره عمار به پیشکسوت سینمای ایران، جمال شورجه کارگردان نامی انقلاب و دفاع مقدس، به جهت ساخت آثار فاخر در جهت اهداف انقلاب، اختصاص می‌یابد.

جمال شورجه همواره در سینمای دفاع مقدس و مقاومت درخشیده و از جمله فیلم‌های عرصه مقاومت که بسیار خوب ساخته شد می توانیم به فیلم «۳۳ روز» اشاره کنیم که بسیار درخشید؛ جمال شورجه از جمله کسانی‌است که در عرصه سینما جهادانه فعالیت کرده و مصداق بارز سخنان رهبری است که فرمودند در عرصه سینما به افرادی نیاز داریم که تبیین جهادگران را به تصویر بکشد.

آیین اختتامیه سیزدهمین دوره این جشنواره با محوریت «روایت زن ایرانی» پنج‌شنبه ۲۲ دی از ساعت ۱۸ در سینمافلسطین برگزار می‌شود و حضور برای عموم آزاد است.