آغاز اکران فیلم‌های جشنواره عمار از ۹ دی/ آمادگی اکران در مساجد، مدارس و مراکز فرهنگی استان

مسئول جشنواره مردمی فیلم عمار استان مرکزی گفت: فیلم‌های این جشنواره توسط نهادهای مردمی ساخته و در مساجد، حسینیه‌ها، پارک‌ها، مراکز فرهنگی، پایگاه‌های بسیج و هر مکانی که درخواست باشد اکران می‌شود.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از دیار آفتاب، ناصر شفیعی مسئول جشنواره مردمی فیلم عمار در استان مرکزی در سخنانی با اشاره به آغاز نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در کشور عنوان کرد: زمان برگزاری این رویداد سینمایی در استان مرکزی هم‌زمان با سالروز حماسه نهم دی شروع و تا بیست دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این دوره جشنواره فیلم عمار علاوه بر حضور فیلم‌سازان در بخش‌های فیلم، نقد فیلم، مقاله، پژوهش‌های سینمایی و فیلم ما در بخش‌های فراخوان مردمی این جشنواره نیز افراد، فعالان و تشکل‌های مردمی دغدغه‌های خود را برای ساخت فیلم به دبیرخانه جشنواره اعلام می‌کنند که روند اجرایی این بخش به‌زودی از طرف دبیرخانه جشنواره اطلاع‌رسانی می‌شود.

مسئول جشنواره مردمی فیلم عمار در استان مرکزی با تأکید بر این‌که جشنواره مردمی عمار مختص به قشر و مکان خاصی نیست گفت: فیلم‌های این جشنواره توسط نهادهای مردمی ساخته و همچنین به‌صورت مردمی در مساجد، حسینیه‌ها، پارک‌ها، مراکز فرهنگی، پایگاه‌های بسیج و هر مکانی که درخواست باشد اکران می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین هرساله قبل از شروع جشنواره، اکران مردمی فیلم‌ها در سراسر کشور انجام می‌شود که امسال هم در استان مرکزی در مساجد و مراکز فرهنگی اکران مردمی خواهیم داشت.