«آبی سیاه» داوطلب نهمین جشنواره عمار می شود/روایتی از تغییر هویت نوجوانان

محمد پناهنده کارگردان فیلم کوتاه «آبی سیاه» درباره حضورش در نهمین جشنواره عمار گفت: موضوع این فیلم در مورد تغییر هویت جوانان و نوجوانان امروز کشور است.

به گزارش «عمار فیلم»، محمد پناهنده کارگردان فیلم کوتاه «آبی سیاه» پیرامون ارسال اثرش به دبیرخانه نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سخنانی، گفت: امسال با این اثر دومین حضور خودم را در این جشنواره سینمایی تجربه می کنم.

وی افزود: فیلم کوتاه «آبی سیاه» را در زمان ۸ دقیقه و در اواخر سال ۹۶ تولید کردم. موضوع این فیلم در مورد تغییر هویت جوانان و نوجوانان امروز کشور است. شخصیت اصلی فیلم من دختر نوجوانی است که با وجود اینکه ظاهری کاملا شرقی دارد علاقمند است خود را به دختری غربی تبدیل کند.

وی اضافه کرد: عمار کلمه بزرگی است و حرف های بسیار در درون آن قرار دارد که به درد جامعه امروز کشور می خورد. از آنجایی هم که جشنواره مردمی فیلم عمار در آثار و فیلم های خود به مسائل و موضوعات مهم و روز جامعه از جمله هویت، جهانی شدن، ملی گرایی و مذهب می پردازد و دغدغه های مردم بخصوص نسل جوان جامعه را مورد توجه قرار می دهد تصمیم گرفتم تا مستند خودم را برای نمایش به این جشنواره ارسال کنم.

گفتنی است نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در سینما فلسطین تهران برگزار می‌شود و علاقمندان تا ۵ آذر فرصت دارند آثار خود در سایت AmmarFilm.ir ثبت و حداکثر تا ۱۰آذر تحویل دبیرخانه این جشنواره دهند.