۱۳۹۸-۱۰-۱۹

دبیرخانه دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، اسامی هیئت داوران 8 بخش مراسم اختتامیه این رویداد سینمایی را اعلام کرد.

به گزارش «عمارفیلم»، دبیرخانه دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، اسامی هیئت داوران بخش‌های «پایش و پالایش اجتماعی»، «حافظه ملی»، «ملت قهرمان»، «جنگ نرم»، «تاریخ فرهنگی، اجتماعی و دفاع مقدس» و «رویای ایرانی و همت مومنانه»، «داستانی» و «مقاومت جهانی» را اعلام کرد.

اسامی داوران بخش مسابقه اختتامیه دهمین جشنواره عمار (به ترتیب از سمت راست) به شرح ذیل است:

بخش پایش و پالایش اجتماعی:

حسن عباسی (مدیر اندیشکده یقین)

حجت الاسلام علی مهدیان (استاد حوزه)

حجت الاسلام محسن قنبریان (استاد حوزه)

حجت الاسلام مجتبی نامخواه (نویسنده و پژوهشگر حوزه اجتماعی)

مهدی نصیری (نویسنده، منتقد، فعال فرهنگی)

بخش جنگ نرم:

حسین شاه مرادی (منتقد و مدیر انتشارات امیرکبیر)

میثم مرادی بیناباج (مدیر حوزه هنری خراسان رضوی)

محمدمهدی خالقی (نویسنده و مستند ساز)

مجید بذرافکن (استاد دانشگاه)

مجید زین العابدین (مدیر شبکه یک سیما)

بخش ملت قهرمان:

محمد نیکدل (نویسنده و کارگردان)

پیام تیرانداز (مدیر مسئول خبرگزاری فارس)

حجت الاسلام محمدعلی حیدری (استاد حوزه)

محسن یزدی (تهیه کننده و قائم مقام شبکه سوم سیما)

محمدمهدی سیار (شاعر)

بخش حافظه ملی:

موسی حقانی (مورخ، نویسنده و استاد دانشگاه)

یعقوب توکلی (مورخ و استاد دانشگاه)

عباس سلیمی نمین (مورخ، مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران)

سیدناصر هاشم زاده (نویسنده و مدرس حوزه سینما)

محمدحسن روزی طلب (نویسنده و فعال رسانه ای)

بخش داستانی:

محمدحسین نیرومند (نویسنده)

محمد تقی فهیم (نویسنده و منتقد سینما)

ابراهیم فیاض (منتقد و استاد دانشگاه)

سعید مستغاثی (نویسنده و منتقد سینما)

محمد حمزه زاده (رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری)

بخش تاریخ فرهنگی، اجتماعی و دفاع مقدس:

محسن صفایی فرد (نویسنده و پژوهشگر حوزه اجتماعی)

رحیم مخدومی (نویسنده و فعال فرهنگی)

علی محمد مودب (شاعر و مدیر موسسه فرهنگی شهرستان ادب)

محمدصادق باطنی (کارگردان، مدرس و مدیر مجموعه آموزشی شهید آوینی)

سید محمد هاشمی (مدیر مرکز فیلم و سریال «عصر»)

بخش رویای ایرانی و همت مومنانه:

سید مجتبی قافله باشی (نویسنده و پژوهشگر)

سید امیر سیاح (پژوهشگر و تهیه کننده برنامه تلویزیونی پایش)

محسن شاکری نژاد (استاد دانشگاه)

محمد فدایی (پژوهشگر حوزه اقتصادی)

محمد مهدی فردحسینی (پژوهشگر حوزه اقتصادی و فعال رسانه ای)

بخش مقاومت جهانی:

احمد رهدار (استاد حوزه و دانشگاه)

شهاب اسفندیاری (نویسنده، کارگردان و رییس دانشگاه صدا و سیما)

محمدرضا محمدی نجات (تهیه کننده و فعال رسانه ای)

محسن برمهانی( فیلم ساز و فعال رسانه ای)

سلیم غفوری (تهیه کننده و مدیر شبکه مستند)