۱۳۹۶-۱۲-۲۲

چهارمین گعده هفتگی فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب، با نقد و بررسی مستند «انتقام از یک انقلاب» به کارگردانی سیدمرتضی رضوی، فردا چهارشنبه در حسینیه هنر برگزار می شود.

به گزارش «عمار فیلم»، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در  چهارمین گعده فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب، مستند «انتقام از یک انقلاب» به کارگردانی سیدمرتضی رضوی را با حضور عوامل مستند و کارشناسان نقد و بررسی می کند.

مستند «انتقام از یک انقلاب» روایتگر زندگی دانشجوی شهید فرخزاد سلحشور از دانشجویان پیرو خط امام است که قبل از انقلاب فعالیت هایی تشکیلاتی در کرمانشاه انجام می داده و بعد از ماجرای تسخیر و آغاز جنگ هم در هویزه کنار شهید علم الهدی در صف اول دفاع از میهن مبارزه کرده است.

بر اساس این گزارش، چهارمین گعده فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب، با حضور سیدمرتضی رضوی، منتقدان و کارشناسان چهارشنبه ۲۳ اسفندماه، ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه در حسینیه هنر واقع در خیابان ۱۶ آذر، نبش خیابان نصرت برگزار می شود.

ناشناس
۱۳۹۶-۱۰-۱۴

راستش خسته شدم هنوز دارم هر شب به هر پیج انقلابی یا هر کسی که نشانه ای از علاقه به انقلاب داره در مورد فرهنگ و اهمیت توجه بهش و دیدن به وقت شام میگم….

نمیدونم واقعا چند نفر متوجه شدن…اما خیلی سخته… که وقتی آمار فروش و نگاه میکنم میبینم به جای پیشرفت پس رفت کرده…

کاش دوباره بره بالای یک میلیارد آمار فروش…