۱۳۹۹-۰۸-۲۳

مجموعه فرهنگی تربیتی دختران ماهتاب زهرایی سبزوار، در یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، سفارش دهنده ساخت فیلم با موضوع «زن تراز انقلاب اسلامی» و «فرزند آوری» شدند.

در دوره‌ای که متاثر از رسانه‌ها، کتاب‌ها، و حتی صدا و سیمای ملی، فرهنگ غربی و تفکر بی ارزش و ناکارآمد بودن زنان و دختران در جامعه رواج پیدا کرد، پنج سال پیش تعدادی از مادران و دختران دغدغه‌مند در سبزوار، با ایجاد مجموعه‌ای فرهنگی تربیتی و فعالیت‌های بی‌نظیر، نشان دادند که زنان می‌توانند هم‌قدم و حتی جلوتر از آقایان علمدار خیلی از مسائل و کارهای فرهنگی اجتماعی باشند.

«دختران ماهتاب» معتقدند که به گفته‌ی حضرت امام، زن تراز انقلاب اسلامی با یک دست گهواره را تکان می‌دهد و با دست دیگر دنیا را! اما از آن طرف هم از عدم پرداخت تلوزیون و سینما به زن تراز انقلاب اسلامی گلایه مند هستند. به گفته ی آنان، وضعیت فعلی تلوزیون، سینما و رسانه موجب میشود که کودکان و فرزندان، و حتی کسانی که از دور ما را نگاه میکنند تصور کنند واقعیت «زن» همین است که در تلوزیون‌ و سینما می‌بینند؛ در حالی که زن تراز انقلاب اسلامی زمینه ساز بسیاری از موفقیت ها و جهادها بوده است.

 

 

«دختران ماهتاب زهرایی سبزوار» با ثبت یک فراخوان در بخش «فراخوان جوایز مردمی» یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با موضوع «زن تراز انقلاب اسلامی و فرزند آوری»، از کارگردانان و سینماگران دعوت کردند تا با تولید اثر در این موضوع، چهره‌ی واقعی زن تراز انقلاب اسلامی را نمایان کنند.

 

شما هم فراخوان خود را ثبت کنید