۱۳۹۷-۰۲-۲۷

جبهه مردمی فرهنگی انقلاب اسلامی در راستای ارج‌ گذاری نسبت به آثار ارزشی ابراهیم حاتمی کیا، از این کارگردان انقلابی تقدیر کرد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از دفاع پرس، در آیین اکران فیلم «به وقت شام» در سینما تربیت قم، حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین «محمدباقر ولدان» مسئول شورای سیاست‌گذاری، ائمه جمعه قم و دبیر جبهه مردمی فرهنگی انقلاب اسلامی با اهدای لوح سپاسی از اقدامات و فعالیت‌های ابراهیم حاتمی کیا کارگردان این اثر ارزشی تقدیر کرد.

در این لوح سپاس آمده است: “مسیر فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی، گام‌هایی محکم و استوار و دلی سرشار از انگیزه و امید می‌طلبد؛ دلی که نه‌تن‌ها از سرزنش ملامتگران نهراسد، بلکه موجب ناامیدی بدخواهان و مایه‌ دلگرمی باورمندان به این طریق باشد.

برادر گرامی جناب آقای ابراهیم حاتمی کیا

گام‌های پیوسته و استوار شما را در مسیر فرهنگ و صف‌آرایی فرهنگی در مقابل دشمن ارج نهاده و توفیق روز افزون شما را در پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تقویت جبهه فرهنگی انقلاب، از خداوند منان خواستاریم.

در این مراسم، مادر شهیدان زین الدین، حجت السلام‍‌ و المسلمین سید علی‌اکبر حسینی‌نژاد رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم و جمع زیادی از علاقه‌مندان به هنر هفتم حضور داشتند.