2018-04-28

بنابراین «لاتاری» در هفته هفتم اکران توانسته ۱.۵ میلیارد تومان بفروشد و از این حیث بالاتر از «به وقت شام» با ۱.۲ میلیارد و «مصادره» با ۱.۱ میلیارد تومان فروش قرار بگیرد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته‌ای که گذشته با این که سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در حال برگزاری بود، گیشه سینما‌های کشور همچنان پرحرارت به کار خود ادامه دادند و مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کرد. مخاطبانی که سهم فیلم‌های سینمایی «لاتاری» و «تگزاس» از آنها بیشتر بود و این فیلم‌ها توانستند به فروش مطلوبی تا به اینجای کار، برسند.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران سینمای ایران را از دفاتر پخش آنها دریافت کرده‌ایم که در ادامه آن را می‌خوانیم.

فیاض هوشیار پارسیان مسئول فروش دفتر پخش «سیمای مهر» درباره فروش فیلم سینمایی «لاتاری» گفت: این فیلم سینمایی در هفته‌ای که گذشت توانست پرفروش‌ترین فیلم در حال اکران باشد و با در اختیار داشتن ۱۱۰ سالن سینما در سراسر کشور به فروش ۱۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومانی دست یافت.

علی سرتیپی مدیر دفتر پخش «فیلمیران» درباره فروش فیلم سینمایی «به وقت شام» بیان کرد: فیلم سینمایی «به وقت شام» در هفته‌ای که گذشت با در اختیار داشتن ۷۶ سالن سینما در سراسر کشور به فروش ۱۱ میلیارد تومانی رسید.

وی همچنین درباره فروش فیلم سینمایی «تگزاس» اعلام کرد: این فیلم سینمایی نیز با در اختیار داشتن ۴۷ سالن نمایش، ۲ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان فروخت.

بیژن امکانیان مدیر دفتر پخش «نیکان فیلم» درباره فروش فیلم سینمایی «مصادره» به فارس گفت: فیلم سینمایی «مصادره» در هفته‌ای که گذشت با در اختیار داشتن ۸۳ سالن به فروش ۱۳ میلیارد و ۶۵ میلیون تومان دست یافت.

سعید خانی مدیر دفتر پخش «خانه فیلم» درباره فروش فیلم سینمایی «لونه زنبور» بیان کرد: این فیلم سینمایی در حال حاضر ۲۸ سالن نمایش در تهران و ۷۰ سالن در شهرستان‌ها داشته و تاکنون به فروشی بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «لونه زنبور» در حال حاضر فروش خوبی دارد، اما ما مجبور هستیم به خاطر تمام شدن سقف اکران هفتگی خود،‌ سرگروه سینمایی «لونه زنبور» را روز چهارشنبه تحویل بدهیم.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش «رسانه فیلمسازان» نیز درباره فروش فیلم سینمایی «خرگیوش» اظهار کرد: این فیلم سینمایی در حال حاضر با در اختیار داشتن ۳۰ سالن نمایش، ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان فروش داشته است.