۱۳۹۶-۰۹-۲۵

مسئول اکران فیلم‌های جشنواره فیلم عمار در خراسان رضوی گفت: افتتاحیه این جشنواره در سینما«آفریقا» و اکران مرکزی در سینما«قدس» مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش عمار فیلم به نقل از خبرگزاری فارس، وحید عطایی مسئول اکران فیلم‌های جشنواره فیلم عمار در خراسان رضوی بیان کرد: امسال موضوع فیلم‌های جشنواره حول محور«کار و کارگر» است که در ۲۰ حلقه دی وی دی به جشنواره رسیده و به نمایش در می‌آیند.

عطایی تاکید کرد: آثاری که به جشنواره رسیده‌اند، در قالب‌های مختلف فیلم داستانی، مستند و انیمیشن هستند که از این میان انیمیشن کمترین تعداد را به خود اختصاص داده است.

وی متذکر شد: سال گذشته تولیدات جشنواره بسیار مورد توجه قرار گرفت و در ۱۷ یا ۱۸ جایگاه به معرفی جشنواره پرداخته شد که در نهایت در ۶ ماه، چیزی بالغ بر ۲۴۰ اکران انجام شد و گزارش‌های تصویری آن نیز به دست ما رسید.

مسئول اکران فیلم‌های جشنواره فیلم عمار در خراسان رضوی یادآور شد: هدف ما این است که فیلم‌ها و آثار این جشنواره در بسیاری از مناطق مختلف اکران شود و مردم ما بتوانند از این آثار‌ بهره کافی را ببرند.

عطایی عنوان کرد: هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار با حدود ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ اثر برگزار می‌شود و موضوع آن را مسائلی همچون مدافعان حرم، سبک زندگی و کار و کارگر تشکیل می‌دهد.