۱۳۹۶-۰۷-۰۳

یوسف نادری‌منش از مستندسازان کشور گفت: در حال حاضر، تصویربرداری ساخت مستند شهید جواد تیموری که در حمله تروریستی به مجلس به شهادت رسید، شروع شده و تا آذر ماه آماده نمایش می‌شود.

یوسف نادری‌منش، از مستندسازان کشور در گفتگو با «عمارفیلم» درباره شروع تولید مستندی درباره شهید جواد تیموری، شهید حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور ساخت این مستند تمامی اطلاعات مربوط به شهید تیموری و برادر شهیدش را از فضای مجازی، تلویزیون و… جمع‌آوری کردیم، جلساتی را هم با خانواده این شهیدان گرفتیم، به همین دلیل، به اطلاعات نسبی از این شهیدان و سبک زندگی آنها دست پیدا کردیم.
تهیه کننده این مستند ادامه داد: به دلیل اهمیت کار و هم‌چنین برای استفاده بهینه از جلسات، مصاحبه‌هایی هم با خانواده شهید جواد تیموری برای استفاده در مستند گرفتیم، البته دیگر آرشیوهای موجود درباره این شهید هم در اختیار ما قرار می‌گیرد.
نادری منش خاطرنشان کرد: با دوستان نزدیک شهید تیموری و بچه‌های مسجد قمر بنی هاشم هم که شهید تیموری از اعضای فعال آن بود، گفتگوهایی ضبط کردیم، همچنین طبق برنامه‌ریزی با چند نفر از دوستان شهید که مدافع حرم هم هستند، مصاحبه‌هایی می‌گیریم.
این تهیه کننده و مستندساز با بیان اینکه مستند شهید جواد تیموری، نهایتا اوایل آذر ماه آماده می‌شود، یادآور شد: در حال حاضر، کار تصویربرداری آغاز شده است و پیش‌بینی می‌کنیم این مرحله حدود دو ماه زمان ببرد که بعد از آن، تدوین اثر را شروع می‌کنیم.
گفتنی است شهید جواد تیموری، پاسداری است در جریان حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی در ۱۷ خرداد ماه سال جاری به شهادت رسید.