۱۳۹۶-۰۶-۱۱

فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» به نویسندگی و کارگردانی «ابوالقاسم طالبی» همزمان با روز مبارزه با استعمار انگلیس و سالروز شهادت رئیسعلی دلواری وارد شبکه اکران مردمی جشنواره عمار شد.

به گزارش «عمار فیلم»، فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» به نویسندگی و کارگردانی «ابوالقاسم طالبی» همزمان با روز مبارزه با استعمار انگلیس و سالروز شهادت رئیسعلی دلواری وارد شبکه اکران مردمی جشنواره عمار شد.

بنابراین گزارش، علاقمندان جهت اکران مشارکتی این فیلم در شهرها و روستاهای خود می‌توانند عبارت «یتیم خانه» را به سامانه ۳۰۰۰۴۵۵۰ ارسال کنند و یا به سایت اکران مردمی جشنواره عمار به نشانی Ekran.ammarfilm.ir مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، داستان این فیلم در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۳۰۰ و در زمان اشغال ایران در جنگ جهانی اول توسط نیروهای متفقین می‌گذرد که بر اثر قحطی ناشی از خیانت انگلیسی‌ها، ۹ میلیون از مردم ایران جان باختند. در آن زمان جمعیت ایران ۲۰ میلیون نفر بود.

ناشناس
۱۳۹۶-۰۷-۱۶

ببخشید عزیزان اما وقتی که فیلمسازان انقلابی ما بدون بودجه دولتی نمیتونن فیلم بسازن و کسی نیست در سینمای مستقل برای فیلماشون هزینه تهیه کنه…کار خیلی سخت تره…ما باید تهیه کنندگان مستقل بیشتری برای سینما داشته باشیم…باید کسانی ثروتی دارند و به این زمینه علاقه مند کنیم تا توش سرمایه بذارن…

نباید عمدتا با کمک های دولتی پیش بره همه چی… یا این سازمان و اون سازمان…