۱۳۹۶-۰۵-۲۴

فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و پخش موسسه هنرهای تصویری سوره از فردا در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار»، فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» فردا در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

«یتیم خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و پخش موسسه هنرهای تصویری سوره چهارشنبه ۲۵ مرداد‌ماه برای مخاطبان شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد.

این فیلم داستان قحطی و خشکسالی عظیم ایران که در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۲۹۷ و در کوران جنگ اول جهانی و در زمان اشغال ایران به دست قوای بیگانه روس و انگلیس رخ داد را روایت می‌کند.

از بازیگران این فیلم سینمایی می توان به علیرام نورایی، فرخ نعمتی، بهار محمدپور، انوشیروان ارجمند، آهو خردمند، جعفر دهقان، علی شادمان، داریوش اسدزاده، ایمان صفا، محسن حسینی، ملیکا شعبان، شهرام تیموریان، مهری آل آقا، قطب الدین صادقی، اکبر بهشتی، داوود مقدادی، برت جان کلن، برایان طرفه، برشن آنامند

علاقه‌مندان می توانند از روز چهارشنبه ۲۵ مرداد این فیلم را در سراسر کشور تهیه کنند.

ناشناس
۱۳۹۶-۰۷-۱۶

ببخشید عزیزان اما وقتی که فیلمسازان انقلابی ما بدون بودجه دولتی نمیتونن فیلم بسازن و کسی نیست در سینمای مستقل برای فیلماشون هزینه تهیه کنه…کار خیلی سخت تره…ما باید تهیه کنندگان مستقل بیشتری برای سینما داشته باشیم…باید کسانی ثروتی دارند و به این زمینه علاقه مند کنیم تا توش سرمایه بذارن…

نباید عمدتا با کمک های دولتی پیش بره همه چی… یا این سازمان و اون سازمان…